O firmie

RZETELNY OPIS AUTENTYCZNOŚCI NA PIERWSZYM MIEJSCU.

Początkiem firmy jest wieloletnia pasja kolekcjonerska. Gro z wystawionych obecnie eksponatów stanowiło jej istotną część.

Polski rynek kolekcjonerski od dwóch dekad szczególnie rozwija się w sieci. Wraz ze wzrostem cen pojawiła się na rynku grupa nieuczciwych sprzedających przedkładających wolę zysku nad inne wartości. Dlatego też rzetelna ocena autentyczności stanowi priorytet w działalności firmy. Zdarza się często, iż przedmiot przed wystawieniem jest konsultowany w środowisku kolekcjonerskim oraz naukowym przez kilka miesięcy. Jest również konfrontowany z dostępną literaturą czy też ikonografią z epoki oraz z innymi znanymi egzemplarzami dostępnymi w muzeach.

Prowadzimy obecnie swoistego rodzaju wyścig z wykonawcami falsyfikatów, dlatego część etapu weryfikacji oryginalności pozostanie naszą tajemnicą.

Pasja kolekcjonerska, zamiłowanie do przedmiotu i szacunek wobec historii stanowią podwaliny działalności naszej firmy. Jej głównymi filarami są uczciwość i rzetelność, dlatego zapewniamy gwarancje oryginalności przedmiotu oraz wyłącznie sprawiedliwe transakcje.

 

 

 

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl