MEDALE PRL, LWP, ODZNACZENIA. Gdzie i jak sprzedać odznaczenia?


Nierzadko przeszukując stare szuflady w naszych domach możemy natrafić na medale, odznaczenia czy
też inne pamiątki wojskowe. Ich odnalezienie może być początkiem fascynującej przygody. Może zabrać
nas w podróż po minionych epokach, opowiedzieć nam wiele o ich właścicielach. Niektóre z odznaczeń
mogą być niezwykle wartościowe oraz poszukiwane.

czytaj całość »
Order Krzyża Grunwaldu

krzyż grunwaldu
To jedno z najważniejszych odznaczeń bojowych nadawanych w okresie 1944-1987. Nadawany w trzech klasach: pierwszej (złoty), drugiej (srebrny, pozłacany na krawędziach) oraz trzeciej (srebrny). Symboliką krzyż nawiązuje do wielkiego zwycięstwa nad zakonem krzyżackim w 1410 roku.
Na tarczy umieszczonej w centralnej części krzyża znajdują się dwa miecze, zaś od strony rewersu litery KG oraz daty 1410-1944.

czytaj całość »
SKUP MUNDURÓW, SZABLI, BAGNETÓW, ODZNAK, ODZNACZEŃ, MEDALI, ORDERÓW. Czyli jak i gdzie sprzedać militaria, aby uzyskać najwięcej.
SKUP MUNDURÓW, SZABLI, BAGNETÓW, ODZNAK, ODZNACZEŃ, MEDALI, ORDERÓW. Czyli jak i gdzie sprzedać militaria, aby uzyskać jak najwięcej.


Profesjonalna firma zaproponuje zakup za gotówkę lub umowę komisową. Następnie dołoży wszelkich starań, by odnaleźć docelowego nabywcę

Obecnie w Polsce setki firm oferuje skup staroci, antyków oraz sztuki.
Aby maksymalizować zyski ze sprzedaży kolekcji należy odszukać firmę specjalizującą się w danej dziedzinie. Tak więc jeśli odnalazłeś stare monety- skontaktuj się z firmą numizmatyczną. Jeśli odziedziczyłeś obraz znamienitego artysty- znajdź galerię, która oferowała jego prace, uzyskując przy tym najwyższe ceny. Zależność ta dotyczy również firm specjalizujących się w sprzedaży militariów.

 

Nawiąż współpracę z profesjonalistami w danej dziedzinie. Dzięki ich wiedzy oraz doświadczeniu szansa na uzyskanie wyższej kwoty znacznie wzrasta.


czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl